.

.

Нерѓосувачки Челик Коса Екстензии Клешти Микро Монистра Екстензии Мултифункционален Смена Алатки Црвено 3 Дупки Се Наведнуваат Екстензии Клешти

Нерѓосувачки Челик Коса Екстензии Клешти Микро Монистра Екстензии Мултифункционален Смена Алатки Црвено 3 Дупки

DEN 220.00 DEN 231.36

Пристапност
Во достапна форма


Новата Кралица на сите-нова коса екстензија алатка е елегантни, силни, и мулти-функционална. Нејзиниот едноставен дизајн може да understate своите мулти-фацетирани способност, но тоа е алатка целосно опремени за да се справи со било која и сите мушка и топење работа со стил, класа, и промена на-на-на-диме флексибилност. На полиран челик заврши значи тоа е издржлив и ергономски и единствени двојно пролет ви помага, стилист, работа во удобност и леснотија. Употреба на Наставката Клешти за и , како и Дополнително, продолжување алатка може да се справи со фузија обврзници отстранување, со додавање на еден . Со користење На Нова Кралица коса екстензија додатоци гаранции дека и оригиналниот коса и коса екстензии се третираат безбедно. Нашите производи се дизајнирани да работат со Нова Кралица на косата и обврзници; за премиум резултати, ние препорачуваме само користење на нашите производи и додатоци заедно.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клешти
Број На Модел На:
Косата Екстензии Клешти,Екстензии За Коса Додатоци Алатки
Големина:
3 Holes Hair Extensions Pliers,Hair Extensions Accessories Tools
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
Plier За Коса Екстензии За Коса Обврзници Смена Мушка Клешти
боја:
Црна со Црвена Боја
Користат за:
Јас совет на косата, Микро јамка коса, Нано прстен коса, Ez weft коса
Количина:
1pcs
Пакување:
1pcs/пакет
Производи Тип:
Игла Носот Клешти Екстензии За Коса Додатоци Алатки Смена Keratin

Избор на клиент