.

.

Шума И Сонцето Печатење Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Жени Мажи Торбичка Ранци Патување Училиштето Ја Користи

Шума И Сонцето Печатење Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Жени Мажи Торбичка Ранци Патување Училиштето

DEN 252.00 DEN 349.92

Пристапност
Во достапна форма

Шума И Сонцето Печатење Drawstring Ранец Мода Полиестер Кеси За Жени Мажи Торбичка Ранци Патување Училиштето Ја Користи
Ние сме печатење фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење drawstring торба, pillowcase, перница маска, престилка, doormat и така натаму. ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително стил за вас,ние сме најмногу advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката. Сите од нашите производи се 100% бренд и нови , високо квалитетни,водоотпорен.
Добредојдовте на нашиот магазин:
>Ние сме професионални персоналните фабрика, најдобра цена,најдобар квалитет,
побрзо превозот.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш
завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка,Бања
крпа,Крпа за Миење и Ќебе ектс.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе
попуст.
>Ако треба,pls контактирајте со нас.
Големина : 33 cm x 39 см 40 см x 45 cm Обичај други големина,ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Материјал:Полиестер Печатење : Две страни(врати и пред се исти дизајн) Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1 - 2 cm грешка поради прирачник за мерење. 2. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 3).Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4).Време на испорака : a. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. б. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена. C. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 25-60 работни дена. D. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.

Главните карактеристики

Големина:
33 cm x 39 cm, 40 cm x 45 cm
Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
SKDHB001
Стил:
Моден
Бренд Име:
ZAJALE
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Цвеќиња,Ниту Еден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Затворање Тип:
string
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Се Справи Со/На Рака Тип:
Стигнале
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Дожд Маска:
Yes
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Отворете Џеб
Техника:
Печатење
Шаблон Тип:
Шума И Сонцето
погоден:
Човекот жена девојка деца
Производот:
Drawstring Торба
Ранци Тип:
Softback
превозот:
Бесплатен превозот
кориснички:
ве молиме контактирајте со нас прв
Печати Тип:
шарени
Користење на:
Патување Училиште Шопинг
Димензии:
33cm x39cm ; 40cm x 45cm
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент