.

.

DSinterior класичен дизајн везови завеса за дневната соба и спалната соба

DSinterior класичен дизајн везови завеса за дневната соба и спалната соба

DEN 1056.00

Пристапност
Во достапна форма


Препорачуваме Производи
Почитувани купувачи :
1. Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.
2. За големина на : W - widt h на завеса ткаенина. L - должина на завесата.
3.Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка/железница. На пример : ако ширината на прозорецот е 200cm, треба да го изберете 2 парчиња со 200cm ширина.
3. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се направи сопствен големина.

Главните карактеристики

Големина:
W150CM x L250CM, W100CM x L265CM, W200CM x L250CM, W200CM x L265CM, W300CM x L250CM, W300CM x L265CM, W400CM x L265CM, W500CM x L265CM, W400CM x L250CM, W500CM x L250CM
Обработка:
4 prong куки, Двојно малку pleat, РОД ЏЕБ, се Повлече Pleat, GROMMETS ВРВОТ
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
CR0061
Шема:
Извезена
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Бренд Име:
DSinterior
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шаблон Тип:
Геометриски
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Избор на клиент