.

.

600 Компјутери/многу Гроздобер Цвет Подарок Печат Налепница Ви Благодариме Свадба, Роденден Cookie Торта Подарок DIY Хартија Scrapbooking Labels

600 Компјутери/многу Гроздобер Цвет Подарок Печат Налепница Ви Благодариме Свадба, Роденден Cookie Торта Подарок

DEN 459.36

Пристапност
Во достапна форма


9736 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>
Материјал : Хартија
Тежина : околу 162.0/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 500 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
C170*5
Материјал:
Хартија

Избор на клиент