.

.

5 компјутери/многу terrine почвата мали пурпурна кутија кристал ракчиња гнездо ракчиња блок ракчиња куќи ракчиња засолниште ракчиња одгледување куќа

5 компјутери/многу terrine почвата мали пурпурна кутија кристал ракчиња гнездо ракчиња блок ракчиња куќи ракчиња

DEN 269.00 DEN 282.72

Пристапност
Во достапна форма


5 компјутери/многу terrine почвата мали пурпурна кутија кристал ракчиња гнездо ракчиња блок ракчиња куќи ракчиња засолниште ракчиња одгледување куќа
Име на производ :
ракчиња одгледување куќа
Опис :
Керамички кутија ракчиња гнездо користиме мали риби за одгледување храни, може да се користи како засолниште за мали риби и
ракчиња. Изработени од посебен керамички материјал, со улогата на филтрирање на вода, прочистување, може слободно да се
во комбинација, како цилиндар на еколошки украси.
Големина на :
Должина*Ширина*Висина 2.1*2.1*2.1 cm

Главните карактеристики

Големина:
S
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Terrine почвата
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
HBB
Тежина:
*

Избор на клиент