.

.

2018 bling моден дизајн на жените висока пета пумпи лето се види преку Партијата Свадба stiletto чевли тенки потпетици секси невеста чевли

2018 bling моден дизајн на жените висока пета пумпи лето се види преку Партијата Свадба stiletto чевли тенки

DEN 1866.00 DEN 2304.00

Пристапност
Во достапна форма


Овој стил е направен врз основа на Кинески големина работи, од 34-40
ако било какви прашања на големини, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, Тоа е моето задоволство да ви послужи!
Уживајте во вашата шопинг време тука!~~~
Ако имате понатамошни барања на нив, Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!!

Главните карактеристики

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
DK-88
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Класици
Бренд Име:
LEHUIMEI
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент