.

.

Бања, Кујна Алатка Прилагодливи Кука Рек Двојно Вшмукување Чаша Крпа Багажник, Виси Полици Кука Носители Заклучување Тип Морон Кука

Бања, Кујна Алатка Прилагодливи Кука Рек Двојно Вшмукување Чаша Крпа Багажник, Виси Полици Кука Носители Заклучување

DEN 204.00 DEN 309.60

Пристапност
Во достапна форма

Функција :
100% Сосема Нов И Висок квалитет
Површината за контакт треба да биде чиста и сува
Притиснете цврсто на површината за контакт
Се користи во релативно мазна површина
Материјал : пластика
Големина : 34.5*7.1 cm
Боја : Бела,Розова,Виолетова,Зелена,Сина
Пакет се вклучени :
1 * бања ги куките време на Испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)

Главните карактеристики

Нема. на Куките:
6
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
BQU0007

Избор на клиент