.

.

Мотоцикл карбонски влакна Скутер Пригушувач Silencer Модифицирани избега издувни цевки ЗА KAWASAKI ЈАМАХА MT07 MT09 МТ 07 09 R1 R6 Z750

Мотоцикл карбонски влакна Скутер Пригушувач Silencer Модифицирани избега издувни цевки ЗА KAWASAKI ЈАМАХА MT07

DEN 2592.00 DEN 2879.52

Пристапност
Во достапна форма


состојба
100% сосема нов
количина : 1 парче
лесно да се инсталира
дијаметар : 51mm
Fitment
За јамаха/suzuki/kawasaki/хонда/bmw/ducati итн
Пакет Се Вклучени :
Еден pieceof мотоцикл издувна цевка
answer : ___________________________ note :
Како што знаеме ,Ова е промотивни производи, па Ако го купите за 5 на следните производи , што ќе го избра обичните испорака, без следење на информации. Под нормални околности, пристигнување време за 3050 дена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZRIHE
Motobike Направи:
Универзална
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Објектот Должина:
37cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
RH2-EP-006
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1.6kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Е Coustomized:
Yes
Функција:
мотоцикл издувна цевка
Употреба:
мотоцикл пригушувач

Избор на клиент