.

.

Пакување од 50 Злато Humbucker Пикап Прстен Завртки ЛП Пикап Рамка Опкружувачки Завртки

Пакување од 50 Злато Humbucker Пикап Прстен Завртки ЛП Пикап Рамка Опкружувачки Завртки

DEN 207.00 DEN 232.32

Пристапност
Во достапна форма

Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Бренд нови, никогаш не се користат во
Боја : Златна
Големина : 2,5 mm навој дијаметар x 18mm должина
50 Завртки
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ние брод во 2 работни дена . Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.00 ќе бидат потребни за испорака.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
Завртки

Избор на клиент