.

.

Автомобил-стил, За Hyundai Elantra Avante АД + FRP Стаклени Влакна Широките Комплет Пред Фендер Fiberglass Тркала Одблесокот Авто Трим

Автомобил-стил, За Hyundai Elantra Avante АД + FRP Стаклени Влакна Широките Комплет Пред Фендер Fiberglass

DEN 10080.00

Пристапност
Во достапна форма


Автомобил-стил, За Hyundai Elantra Avante АД 2016+ FRP Стаклени Влакна Широките Комплет Пред Фендер Fiberglass Тркала Одблесокот Авто Трим
СОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ : Item материјал што е опишано во точка цртичка Ако објектот е FRP стаклени влакна, тоа е он-обоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталирате Ако објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаат Ако објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат заврши Ако објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директно СОВЕТИ ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ на : Јаглерод влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина производ FRP стаклени влакна производ е полу-готови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е прашање квалитетот на Сите елементи, ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualit Сите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултат ве Молиме тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Пред фендер
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
N/A
Модел Година:
N/A
Бренд Име:
EPRFLYANG
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Кина (Копно)
aterial:
Fiberglass
Автомобил модел:
За Elantra Avante АД

Избор на клиент