.

.

Адвокатско Нерѓосувачки Челик, Титаниум Боја Сјајна кристал Biker Велосипед Синџири Алка Хривнија Wristband Трендовски Накит Подготвуваат чипка

Адвокатско Нерѓосувачки Челик, Титаниум Боја Сјајна кристал Biker Велосипед Синџири Алка Хривнија Wristband Трендовски

DEN 729.00 DEN 767.52

Пристапност
Во достапна формаМатеријал : Титаниум Челик
Нараквици Големина : 20cm*10мм
Боја : Злато, Сребро.
Тежина : 59g
Пакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата во една OPP мало polybag.
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Превозот :
Обично, вашиот објектот е предаден преку регистрирани поштенски воздухопловната услуга, со која што
зема 15-30 работни дена да брод за АМЕРИКА, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, и 25-60 работни дена
во други земји. Ако сакате вашата точка да биде предаден преку експрес сервис, ве молиме
контактирајте со нас пред да се плати. Ние ќе додадете некои превозот цена на цена
прикажана на објектот веб-сајтот, а потоа можете да плаќате ако ти ја надгради цена.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука само. како на пример кредитна картичка, western union, банкарски трансфер, moneybook и така натаму.
Повратни информации :
Ние би сакале да остави позитивни повратни информации за нашите купувачи и вашите оставајќи позитивни
повратната информација ќе биде прифатена.Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без
било каква комуникација со нас.
Враќање :
Ако сте примиле објект кој е скршен или која не е оној што го нареди,
ве молиме вратете го во рок од 3 дена по добивање. Ние ќе ви испратиме замена или рефундирање
вашата исплата откако ќе ги примите врати објектот.
Контактирање :
Ако имате некое прашање,ве молиме да ни остават пораки или e-mail на нас,и вашиот
прашање ќе се одговори во рок од 24 часа(Одговарате може да биде одложен за време
време на викендите и Кинески државни празници).
Конечно, ви благодариме за вашата поддршка , па ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди најдобар квалитет со добра цена.
Добредојдовте на нашиот магазин повторно!!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
JINSHENGFENG
Бренд Име:
Qmzchentrendy
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Функција:
Титаниум Нараквици
Материјал:
Титаниум
Должина:
20cm
Ширина:
1cm
Камен:
CZ кристално

Избор на клиент