.

.

2018 Пролет Жените Мода Обичните Долго Фенер Ракав Блуза Шарени Кошули Лист Мрежа Чипка Стојат Јака Лабава Директно Кошула

2018 Пролет Жените Мода Обичните Долго Фенер Ракав Блуза Шарени Кошули Лист Мрежа Чипка Стојат Јака Лабава Директно

DEN 574.00 DEN 1274.40

Пристапност
Во достапна форма


Функција : 100% вистински слики и висок квалитет
Одговара за Сезона : Есен, Пролет, Лето
Материјал : Памук
Вклучува : 1 buc на кошула
Големина : Една Големина
Должина : 62 cm, Биста : 98 см, Ракави : 60 cm
Тоа е Кина големина, ве молиме проверете ја големината детали пред да изберете големина.
Големини се мерат со рака, понекогаш може да биде 1~2cm грешки. На секое прашање, само се чувствуваат слободни да контакт со нас.

Главните карактеристики

Големина:
One Size, 56
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Бренд Име:
SexeMara
Декорација:
Пердуви
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
High Street
Број На Модел На:
MSB01221914
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
облека шема:
Директно
Облека должина:
Редовни одделенија
Sleeve:
Долги Ракави
Сезоната:
Пролет 2018
Боја Класификација:
Бела, црна ленти, сини ленти
Големина:
one

Избор на клиент