.

.

Муслимански Девојка Макси Фустан Hijab Поставува Деца Абаја Долга Облека Капи Здолништа Одговара Jilbab Исламската Молитва Облека Headscarf Рамадан

Муслимански Девојка Макси Фустан Hijab Поставува Деца Абаја Долга Облека Капи Здолништа Одговара Jilbab Исламската

DEN 738.00 DEN 1230.24

Пристапност
Во достапна форма


Нови Домот Муслимански Абаја Фустан Beading Долга Облека Кимоно Jubah Рамадан Арапски Дубаи Турски Thobe Исламската Молитва Облека
Висок квалитет со најдобра цена
Топла продажба и удобно handfeeling
Само абаја се облекуваат,не се вклучуваат шамија
но, ако купат Муслимански Абаја фустан 3 парчиња или повеќе на нашата продавница(да може да се меша другите стил)
тогаш ние може да ви испрати Жените Hijabs(вредност 8$) како еден убав подарок.
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување 2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење. 3 : Сите големина е азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала 4 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см

Главните карактеристики

Големина:
L, M, XL
Тип На Објект:
Абаја
Декорација:
Никој
Материјал:
Ацетат
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
A13
Стил:
Повик
муслиманска шамија:
Абаја
Исламска Облека Hijab:
Исламската Burka
Муслимански Костим:
Turban Облека
Облека Саудиска:
Најновите Абаја Дизајн
муслиманска облека на жените:
долг ракав исламската фустан
djellaba:
облека musulmane
Облека Неврзан:
Kaftan Макси Фустан
Облека Арапските Поклони Услуга:
Турција Стил Бисер Фустан
Блискиот Исток Муслиманска Шамија Bandana :
Kaftan Caftan Исламската Абаја Облека
муслимански молитва облека:
Рамадан

Избор на клиент