.

.

Леќа Адаптер за Монтирање Прстен ПИ-FX за ПИ леќа и за fuji FX X X-Pro1 Е1 XPro1 mirrorless камера Нови-Црна + Silver4

Леќа Адаптер за Монтирање Прстен ПИ-FX за ПИ леќа и за fuji FX X X-Pro1 Е1 XPro1 mirrorless камера Нови-Црна

DEN 588.00 DEN 725.76

Пристапност
Во достапна форма


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
Прикачите за Nikon ПИ леќа и за Fujifilm X-1 Про камера со овој адаптер. Нема електронски елемент во адаптер, решетка и се фокусира мора да биде рачно контрола. Леќа компатибилност : за NIKON ПИ леќи на Камерата : за Fujifilm X планината камерата се Фокусира : поддршка за бесконечност Општ Модел ПИ-FX Боја Црна Материјал Алуминиум + бакар Количество 1 Set Спецификација Компатибилен Бренд за Nikon / за Fujifilm Компатибилни Модели за X-Pro1 Леќа Дијаметар 62mm
Пакет Вклучувајќи Леќа планината адаптер x1
Производ Photoes

Главните карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
NIKON,Fuji
Број На Модел На:
ПИ-FX

Избор на клиент