.

.

Тренди Циркони Ангажман Прстени За Жените Луксузни Накит Свадба Женски Прстени Партија Златна Боја Zicron Камен Прстен, Љубов Подарок

Тренди Циркони Ангажман Прстени За Жените Луксузни Накит Свадба Женски Прстени Партија Златна Боја Zicron Камен

DEN 82.00 DEN 131.52

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!
*Состојба : 100% Нови *Материјал : Zicron + Бакар *Големина : Големина— Обем — Внатрешен дијаметар
Големина 754.4 мм17.3 mm
Size 856.5 мм18.1 mm
Size959.5 мм18.9 мм *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Злато Позлатен *Тежина : 6.000 g/PC *Количина : 1 PC *Дел Бр. : M8313 (UP07386 UP07387 UP07388) *Забелешка :

Главните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Riings Накит
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
MJARTORIA
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
2.5 cm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент