.

.

Воена Војската Отворено Борбената Обука Одговара На Тактички Кавер-Лов Облека Макбаскет Airsoft Спорт Кошула + Панталони

Воена Војската Отворено Борбената Обука Одговара На Тактички Кавер-Лов Облека Макбаскет Airsoft Спорт Кошула

DEN 1526.00 DEN 1981.92

Пристапност
Во достапна форма


Воена Војската Отворено Борбената Обука Одговара На Кавер-Тактички
Лов Облека Макбаскет Airsoft Спорт Кошула + Панталони

Се обрне Внимание : Почитувани Купувачи, Ако вашата Кошула големина е различна со панталони големина , ве Молиме, не грижете се. На пример, вашата кошула големината е XL и вашите панталони големина е L, ве молиме изберете големина XL кога ќе се направи ред, и се сеќавам, Оставете Порака да ми кажете вашата точна големина, Само како"сакам кошула големина XL и панталони големина L". Тогаш јас ќе го испратам на правото големина за вас. Ве молиме цел со доверба.
10 боја на вашиот избор.
Почитувани Купувачот , ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со стоката , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас веднаш . Ви благодариме !

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Тактички Сетови (маици+панталони+лактот и коленото влошки)
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
10 боја за вашиот избор!Црна/CP/ACU/Дигитален Woodland...
Предност:
4 парче коленото, лактот влошки
Функција:
Роман Дизајн,Брз-сува,Нула Отпор,кој се одвојува kneelet
Употреба:
Воена тактичка активност,airsoft воени игри,отворено спорт...
жаба одговараат на:
Воена Униформа
Стил:
Тактички Лов Облека

Избор на клиент