.

.

Crimping Plier се Поврзете со Axial Compression Алатка Поставите Преносни BNC Коаксијален Терминал Компресија Алатка за Поставување

Crimping Plier се Поврзете со Axial Compression Алатка Поставите Преносни BNC Коаксијален Терминал Компресија

DEN 4788.00 DEN 5040.00

Пристапност
Во достапна форма


Crimping Plier се Поврзете со Axial Compression Алатка Поставите Преносни BNC Коаксијален Терминал Компресија Алатка за Поставување
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Се Справи Со Стил:
Директно
Бренд Име:
YunlinLi
Тип:
Мини Клешти
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
ХТ-330K
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Други

Избор на клиент