.

.

ТОПЛА 500PCS Нерѓосувачки Челик Прав Агол Загради 48*16mm Метален Мебел Рамка Одбор Полица Поддршка Заштитник Конектори

ТОПЛА 500PCS Нерѓосувачки Челик Прав Агол Загради 48*16mm Метален Мебел Рамка Одбор Полица Поддршка Заштитник

DEN 11520.00 DEN 16456.32

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
ТОПЛА 500 PCS Нерѓосувачки Челик Прав Агол Загради 48*16mm Метален Мебел Рамка Одбор Полица Поддршка Заштитник Конектори E251
Карактеристики :
Име : Нерѓосувачки Челик Агол
Големина : 48mm*16mm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Површина Заврши : Полирање
Забелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.
Пакетот Вклучува :
500 PCS No. 2 Нерѓосувачки Челик Агол Загради ( Не Вклучуваат Завртки )
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Главните карактеристики

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
E251
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Големина:
48*16mm
Површина Заврши:
Полирање

Избор на клиент