.

.

Домаќинство anion прочистувач на воздух интелигентни прилог на формалдехид стерилизација на воздухот прочистувач негативни јони прочистувач 220V 1PC

Домаќинство anion прочистувач на воздух интелигентни прилог на формалдехид стерилизација на воздухот прочистувач

DEN 23393.00 DEN 24624.00

Пристапност
Во достапна форма


Домаќинство anion прочистувач на воздух интелигентни прилог на формалдехид стерилизација
прочистувач на воздух негативни јони прочистувач 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Номинална напон : 220 V / 50 Hz
Номинална моќност : 45 W
CADR : 350m3 / h
Anion : да
Прочистување на ниво индикатор : да
Филтрација ефикасност : 0.3-99% microns
Времето функција : да
Режим на сон : да
Бучава : 31.9 d B (мала брзина)
59.6 d B (high speed)
Производ Големина : 300 * 518mm
Производ тежина : 6.72 kg
Имајте на ум : Постои одредена грешка во прирачник за мерење, ве молиме да преовладуваат во вид.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Волумен На Воздух:
301-400m3/h
Моќност (W):
45w
Напон (V):
220v
Функција:
Формалдехид Отстранување
Инсталација:
Преносни
Тип:
Негативните јони
Anion Густина:
1000000pcs/м3
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Извор На Енергија:
Електрични
Капацитет (CFM):
CADR
Број На Модел На:
KJ350F-HAMMA
Апликацијата Област:
31-40㎡
Стил:
прочистувач на воздух
Бучава:
≤60dB
Напојување:
Наизменични Тековната
сертификација:
Други
Примена:
Други
Број На Производ:
GL0630
Номинална Напон:
220V / 50HZ
Номинална моќност:
45w
CADR:
350m3 / h
Anion:
Yes
Прочистување индикатор за нивото на:
Yes
Филтрација ефикасност:
0.3-99% microns
Времето Функција:
Yes
Бучава:
31.9 dB (мала брзина) 59.6 dB (high speed)
Производ големина:
300 * 518mm

Избор на клиент