.

.

Myfmat Обичај нов автомобил патосници кожен посебно за JAGUAR XJ XJL XF XE XFL Murcielago Gallardo Ролс-Ројс трендовски безбедна и здрава

Myfmat Обичај нов автомобил патосници кожен посебно за JAGUAR XJ XJL XF XE XFL Murcielago Gallardo Ролс-Ројс

DEN 6309.00 DEN 6641.28

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни елегантен модерен лесно чистење безбедно
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
f3
Објектот Дијаметар:
50cm
Бренд Име:
Myfmat
Објектот Должина:
90cm
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Тежина:
3kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Jaguar Модел:
XJ

Избор на клиент