.

.

FEVRAL Жените Секојдневен Вистински Кожени Чевли Жена Мокасини Лизга-На Женските Станови Moccasins Дами Чевли се Намали Испис Мајка Обувки

FEVRAL Жените Секојдневен Вистински Кожени Чевли Жена Мокасини Лизга-На Женските Станови Moccasins Дами Чевли

DEN 623.00 DEN 1131.84

Пристапност
Во достапна форма

Ако ногата должина е 26. Ако ногата должина е беа 25,5 см, ве Молиме изберете големина 9=41 тука. Големина или Одговара на Прашањата : 1) големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. 2) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3) купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако ногата должина е 24cm, ве Молиме изберете големина 7. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1~3 mm во мерењето. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Боја Несовпаѓање : 1) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Се враќа : 1) Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако ногата должина е 23cm, ве Молиме изберете големина 6=36 тука.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
FEVRAL
Број На Модел На:
RA22800
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Метал Декорација
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
жените чевли:
секојдневен чевли
Кожени Чевли:
медицинска сестра чевли
чевли стил:
мода , неврзан
Сезоната:
пролет,лето, есен
Боја Стил:
Природна Боја
Пол:
Возрасни Лица, Жени, Мајки, Младите
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42,43,44

Избор на клиент