.

.

8pcs ЗА XEROX ОЕМ ЧИП wc6515 ПЕЧАТАЧ чип 106R03488 106R03485 106R03486 106R03487 Phaser 6510

8pcs ЗА XEROX ОЕМ ЧИП wc6515 ПЕЧАТАЧ чип 106R03488 106R03485 106R03486 106R03487 Phaser 6510

DEN 955.20

Пристапност
Во достапна форма


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 8pcs(2set) испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
106 R03488 106 R03485 106 R03486 106 R03487 Doink за Xerox Phaser 6510 Work Centre 6515 фабрички чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
Црна Цијан Магента Жолта
Принос
Б.К. - 5.5 К, CMY-2.4 К
ОЕМ број
106 R03488 106 R03485 106 R03486 106 R03487
Ние, исто така имаат оние дел број за тонер чип/ тапан чип како што е подолу.
106 R03480
Б.К.
5.5 к
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510n/Work Centre 6515 EXP
106 R03477
C
2.4 к
106 R03478
М
2.4 к
106 R03479
Y
2.4 к
106 R03690
C
4.3 К
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510n/Work Centre 6515 EXP
106 R03691
М
4.3 К
106 R03692
Y
4.3 К
106 R03488
Б.К.
5.5 к
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510n/Work Centre 6515 МЕНЕ
106 R03485
C
2.4 к
106 R03486
М
2.4 к
106 R03487
Y
2.4 к
106 R03693
C
4.3 К
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510n/Work Centre 6516 МЕА
106 R03694
М
4.3 К
106 R03695
Y
4.3 К
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Главните карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510 106R03488 106R03485 106R03486 106R03487
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
црна цијан магента жолта
верзија:
WW
за Xerox:
чип
ЗА XEROX ЧИП Phaser 6510:
чип
за Xerox WC 6515 :
Тонер кертриџ чип
Принос:
Б.К. - 5.5 К, CMY-2.4 К
106R03488 106R03485 106R03486 106R03487:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Избор на клиент