.

.

1PC Читање Стаклена Леќа Зголемување 3X Големи Читање Зголемувачот Големи А4 Целосна Страница Лист лупа Книга за Читање Леќа Страница

1PC Читање Стаклена Леќа Зголемување 3X Големи Читање Зголемувачот Големи А4 Целосна Страница Лист лупа Книга

DEN 90.24

Пристапност
Во достапна форма

Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Голем целосна страница fresnel зголемена лист со црна винил рамка. Ова е флексибилна пластична фолија која делува како голем лупа. Величаат на целата страница на едно време!
Совршен за читање книги, гледање нагоре телефонски броеви, скенирање мапи, итн.
Материјал : ПВЦ Леќа+СТП Кожа граница
Големина (Lx W) : Прибл. 30.5 x 19.5 cm(ве Молиме овозможи 1-3 mm грешка.)
Зголемена Моќност : 3 X
Пакетот Вклучува :
1 x A4 Целосна Страница Стакло Лист Зголемувачот

Главните карактеристики

Бренд Име:
Inpelanyu
Материјал:
оцет
Со Светлина Или Не:
No
Стил:
Рачни
Извор На Светлина:
Никој
Број На Модел На:
JJ4724-01
боја:
Црна+транспарентен
Материјал:
ПВЦ Леќа+СТП Кожа граница
Зголемување:
3X
За:
читање книги, гледање нагоре телефонски броеви
Тип:
A4 Целосна Страница Стакло Лист Зголемувачот

Избор на клиент