.

.

Горди се Зголеми Европската Чипка Маса Крпа Везени Табела Покрие Свадба Декорација Tablecloths Ноќни ТВ Кабинет Покрие Платно

Горди се Зголеми Европската Чипка Маса Крпа Везени Табела Покрие Свадба Декорација Tablecloths Ноќни ТВ Кабинет

DEN 319.00 DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот :
Чипка како елегантна жена суптилни нежно introverted, зрачи со смиреност и елегантен здив на животот,
ниско-клуч и елегантна, со единствена мали чувства тивко декорирани вашиот живот, е добар партнер
за заштита на маси и столови.
Посебни совети :
Производи се направени во вид, поради светлината, за да се прикаже различни, може да се појави малку надвор боја.
Производи се рачно мерење, не може да биде 3-5 см грешка, ве молиме секој да разбере.

Мерни точки :
* Табела (Чај маса) нето димензии : должина * ширина/cm
* Чаир-назад висина, стол назад ширина, стол назад дебелина, чаир перница пред ширина,
стол назад перница ширина, чаир перница длабочина/cm
Големина изберете :
* Маса крпа големина
Крпа должина = табела должина + (50~60cm, што е, четири страни droop 25~30cm)
Платно width = табела ширина + (50~60cm, што е, четири страни droop 25~30cm)
* Чај маса крпа големина
Крпа должина = табела должина + (30~40cm, што е, четири страни droop 15~20cm)
Платно width = табела ширина + (30~40cm, што е, четири страни droop 15~20cm)
* Табела тркач должина изберете
Табела тркач должина = табела должина + (50~60cm, што е, два страна droop 25~30cm)
Чај маса тркач должина = табела должина + (40~50cm, што е, два страна droop 20~25cm)

Главните карактеристики

Спецификација:
60x60cm, 60x120cm, 70x210cm, 80x240cm, 90x150cm, 85x85cm, 115x115cm, 135x135cm, 150x150cm, 110x160cm, 135x180cm, 140x200cm, 150x220cm, 120x180cm, 150cm round, 180cm round, 200cm round, 230cm round, 1 set chair cover
Број На Модел На:
HT1016
Шема:
Извезена
Материјал:
Чипка
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет
Стил:
Европа
Големина:
60x60cm/ 85x85cm/ 60x120cm/ 115x115cm/ 135x135cm/ 110x160cm/ 135x180cm
Шаблон Тип:
Фабрика цвеќиња
Функција:
оркестарот
Обликот:
Плоштадот/ Правоаголник/ Круг
Техника:
Други
боја:
Беж/ Кафе
Количина:
1 Парче

Избор на клиент