.

.

PULCHRITUDE Метал Две Бои 10pcs Шупливи Шарм Кол База Трендовски Риба скала Камео Одговара круг 12mm Cabochon Diy Накит Направи C1578

PULCHRITUDE Метал Две Бои 10pcs Шупливи Шарм Кол База Трендовски Риба скала Камео Одговара круг 12mm Cabochon

DEN 205.00 DEN 227.52

Пристапност
Во достапна форма

com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Број На Модел На:
C1578
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
10 компјутери/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Cabochon големина:
одговара круг 12mm кол
Тежина:
2.4 G
Големина:
26*29mm

Избор на клиент