.

.

[EL BARCO] Нови Пристигнување Памук Мажите Товар Панталони Секојдневен Панталони Pocket Есен Мека Дише Црна Каки Машки Долго Лабава Облека

[EL BARCO] Нови Пристигнување Памук Мажите Товар Панталони Секојдневен Панталони Pocket Есен Мека Дише Црна Каки

DEN 1339.00 DEN 1809.60

Пристапност
Во достапна форма


1. Постојат Девет големината на овие облека, со Големина 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тоа е Кинески големина, таа е различна од Европска Големина и НИ Големина.
(големина е само етикета, вистински CM е важно)
2. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
1. Сите Облеки е рачни мерења на локации, може да биде 1-3 cm отстапување.
2. Обрнете посебно внимание на Панталони Должина и Половината
3. Ве молам оставете ме на порака за вашата Висина(cm/inch) и тежина(kg) ако не сте сигурни
за вашата големина.
4. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде
малку различни.
Мажите Панталони, Карго Панталони, Секојдневен Панталони, Долги Панталони, Летни Панталони, Спортски Панталони, Мека Панталони
Памучни Панталони, Дише Мека Панталони, Jogger Панталони, Машки Панталони, Мажите Панталони, Панталони Harem
Воена Панталони, Панталони Есен
Материјал : Памук
Боја : Црна, Каки
Decoraction : Вистински Џеб
( ЗАБЕЛЕШКА : Пакет, појас не е вклучена )
Превозот ќе се организира во рок од 1-3 дена по уплатата.
Нормално, ние ќе брод во рок од 3 дена. Типичен време на пристигнување е помеѓу 14 и 35 дена. Ако вашиот
објектот не пристигне во рамките на 50 дена, ве молиме ги споделите со нас. Можете да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате
за било какви прашања.
Ние прифаќаме Alipay Зачувам, кој е брзо, лесно и безбедно.
Сите големи кредитни картички (Visa&Master Картичка, Кредитна Картичка, Банкарска Ttansfer, Бразил Boleto) се прифатени
преку secure уплатата Зачувам. И било која наплата може да се издаде на истиот начин на кој
купувачот плаќа со нас.
Ако имате некои прашања во врска со плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине 3 ѕвезди неутрална
повратни информации и 1 или 2 ѕвезди негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме.

Главните карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Големина(во инчи):
72-96
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Карго Панталони
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
панталони-56001
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
EL BARCO
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
боја:
Каки, Црна
Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Decoraction:
Многу џебови
Функција:
Пот апсорбира, Удобни, Меки
Спорт:
Бокс, Велосипед, Фудбал, Кошарка, Трчање, Џогирање
НЕМА.:
56001

Избор на клиент