.

.

Топол воздушен компресор грејач за домаќинството производство на електрична енергија-заштеда на одмавна со главата канцеларија затемнување уред за да зачувате е?

Топол воздушен компресор грејач за домаќинството производство на електрична енергија-заштеда на одмавна со главата

DEN 3792.00 DEN 7584.00

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Главните карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Convector Грејач
моќност:
1200-2000W
Област Загрева:
греење на елемент:
PTC
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Третиот Степен На Пренос
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Спална Соба,Дневна Соба
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни,Underfloor
сертификација:
АДС
Функција:
Прилагодливи Термостат,Прегреат Заштита,Совет-Над Заштита,Вентилација
кодот на производот:
TANGWUG
JR:
169

Избор на клиент