.

.

400ML Рефил Боја Мастило за Полнење За Borhter LC103 LC105 LC107 LC123 LC125 C127 LC133 LC135 Касети Ciss MFC-J4410DW инк-џет Печатач

400ML Рефил Боја Мастило за Полнење За Borhter LC103 LC105 LC107 LC123 LC125 C127 LC133 LC135 Касети Ciss MFC-J4410DW

DEN 568.00 DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Модел Бр. :
Боја на Мастило ОЕМ 4 Боја Мастило Рефил Кит
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
100ml по боја
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
боја на мастило
Црна
1
100ml
боја на мастило
Синозелена
1
100ml
боја на мастило
Магента
1
100ml
боја на мастило
Жолта
1
100ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Брат Печатач Листата : за Брат сите печатач може да се користи ,,ова е 4 боја (б.к., c ,m ,y ,ако ви треба 4 црна
4 x 100ml Боја Мастило за Брат Refillable кертриџ и CISS.
Пакетот вклучува :
1 Шише 100ml Црно мастило.
1 Шише 100ml Синозелена мастило.
1 Шише 100ml Магента мастило.
1 Шише 100ml Жолта мастило.
Универзална 5 боја за Брат инк-џет Печатач
Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Главните карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d

Избор на клиент