.

.

CHOEOIWE Тешко PC Покрива за Samsung Галакси J3 2017 J330 СМ-J330F / J3 Про Европската Верзија Случај Покритие за Samsung J3 Про Случаи

CHOEOIWE Тешко PC Покрива за Samsung Галакси J3 2017 J330 СМ-J330F / J3 Про Европската Верзија Случај Покритие

DEN 134.00 DEN 167.52

Пристапност
Во достапна форма


54
Превозот :
Ние ќе брод од пакетот рок од 1-5 дена по расчисти исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред да купите.
Време на испорака :
Како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори. Ве молиме не го ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Различни превозот методи имаат различни Проценува Време на Испорака, ако сакате да се добие производ итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод.
Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Подобро да ни покаже детали преку испраќање ни фотографија
на објектот и надворешното пакување со песната број јасно.
Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време.
Како продавачот, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Така што се надеваме дека нашата напорна работа, се наградени. И повратни информации тоа е нашата душа, навистина значи многу за нас.
Pls say sth. за трансакција преку aliexpress' повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
Сите производи слики се со користење на вистински фотографии. Различни видови на опрема, додека пребарувате, таму е малку боја разлика. Се надевам дека ќе можат да го разберат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CHOEOIWE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Големина:
5.0inch
Карактеристики:
Целосна Заштитна Мат Тешко PC Пластични Телефон Случај
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ, отпорно на Гребење,
надворешен надзор на видео камерата:
Celular Fundas Capa Став coque Заштитна Заштитник Случај Школка Маска
За луѓето:
Моден Убаво Случај за Жените Жена Дама Девојка Момче Човек Мажи
Модел На Телефон 3:
Случај за Samsung Галакси J330 J3 2017 Европската Верзија

Избор на клиент