.

.

3D HD Рака Сликарство Европската Тропска Шума Цвет Птица Остава Југоисточна Азија Mural Фото Позадина за Дневна Соба Mural

3D HD Рака Сликарство Европската Тропска Шума Цвет Птица Остава Југоисточна Азија Mural Фото Позадина за Дневна

DEN 499.00 DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


Видете подолу за тоа како да се измери и цел :
Количина= Плоштад се сретна er=Ширина* Висина
Qua ntity 1pcs=1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (5'2" x 1'97") ft
Количина 2 парчиња=2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
Количина 3pcs=3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
Количина 4pcs=4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
Количина 5pcs=5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
Количина 6pcs=6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
Количина 7pcs=7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
F requently поставувани прашања.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина. Ние мора да произведуваат според големина. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).
Ако не се обезбедени ни вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.
ФА П 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Постојат 2 материјал на располагање за да го изберете водоотпорен платно и хартија.
Ако не n не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "платно" .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 1.8 м во ширина и 1,6 m висина. Како да се цел тоа ?
Област = ширина x висина. Квадратни метри = Цел Количина
Област = 1.8 m x 1 .6m= 2.86m2, Па треба цел 3 метри квадратни. Ве молиме изберете количество 3 во ред.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен. Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема. На mural позадина не е само-adhesi пет. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот.
Но, било која големина е целокупната шема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.Ние не сме одговорни за било царина.
Сепак обично ние ќе им помогне на купувачот да се изјасни пониска вредност за плаќање помалку данок или избегне да биде оданочен.

Главните карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Отпорен на Вода,3D

Избор на клиент