.

.

Leatherwear Кортекс Cowhide Машки Панталони Чистота Појас за Партија СМ Ропство Машки Чистота Уред Секс Играчки Г-7-4-33

Leatherwear Кортекс Cowhide Машки Панталони Чистота Појас за Партија СМ Ропство Машки Чистота Уред Секс Играчки

DEN 1111.00 DEN 2178.24

Пристапност
Во достапна форма


1.Материјал : Гумени/Leatherwear
2.Боја : Црна
3.Функција : Chastiy Појас
4.Половината Големина : 70-82cm, 82-89cm, 89-97cm, 96-105cm
5.Ако ви треба други големина, ве молиме да ми кажете, ние може да направи за вас.
1.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail,DHL/EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна. 3 Пред Превозот,објектите ќе се внимателно проверени . 2.Превозот Време 1 1-3 работни дена за цел потврди, 2 Општо Земено, 4~8 дена за DHL/UPS/ТНТ испорака. 6~12 дена за ЕМС испорака. 12-38 дена за HK/Кина пост воздух достава на пошта 20-49 дена за Продавачот превозот методи (без следење на информации). 3 се надеваме дека тоа ќе пристигне на време,но, бидејќи тоа е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. 3.Враќање&Refound Политика 1 Ако објектот brokes надолу (време на транспортот) или тоа не функционира, ние ќе испрати сте нов еден или рефундирање на пари. 4.По Продажба на Услуги 1) Ако не знаете како да се работи на уред,pls љубезно e-mail мене или оставете порака на цел систем за да ми каже во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа. 5.Повратни информации 1 Угодно не ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.Ова не е добро да се решат проблемите. Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти. 6.Контакт 1 во Нашата канцеларија часа се 24hours 7 дена онлајн услуги 2 Ако никој не ти одговорам на интернет во време,ве молам, не грижете се.Ни остави порака од trademanager или e-mail на нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 7.Многу Важни Совети 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 Pls кажете ни во што е најдобра цена за прогласување на вредноста на фактурата,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок. 3 Ако сте од Бразил,ве Молиме да ги доставите вашите CPF Број(Даночен Број) за нас.

Главните карактеристики

боја:
црна 70-82cm, црна 82-89cm, црна 89-97cm, црна 97-105cm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
GJHOND
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Г-7-4-33
Непристојни Слика:
No
Fuction 1:
Чистота Уреди
Fuction 2:
чистота кафез
Fuction 3:
Чистота кодот
Fuction 4:
Чистота прстен
Функцијата 5:
Чистота Cockrings
Функции:
Чистота Уреди
Големина:
67-70 70-76 76-82 82-88 88-96cm
Функција 6:
петел кафез
Функцијата 7:
чистота појас
боја:
Розова Боја Црна, Сина

Избор на клиент