.

.

100pcs Внатрешна големина(3мм ширина*5mm висина) 1.3 см Транспарентен Јасно Круг Пластични Манжетни за прикачување на додатоци за коса бендови

100pcs Внатрешна големина(3мм ширина*5mm висина) 1.3 см Транспарентен Јасно Круг Пластични Манжетни за прикачување

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма

75 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4.64 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 6.68 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 7mm 19 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 45.35 g/еез
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
пластични манжетната за еластична конска опашка носителот,рачно изработени коса поклон бутик,рачно изработени hairbands материјал,јасно пластика манжетната за еластична hairbands,пластични connecter за еластична ponytails,пластични манжетната за еластична конска опашка носителот
Зделка за Рефус Stardand мали димензии транспарентен бела пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 7.65 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand Големи димензии црна пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 8.65 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand големина транспарентен бела пластика бел стопери за прикачување на додатоци за 2mm еластична бендови US$ 7.83 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 1.64 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 20colors мешани 5.40 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm бела еластична пони опашка носители со лепење конекција,бела еластична коса врски US$ 10.89 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2mm бела еластична бендови како connecter на headbands со бел метал копчето US$ 12.27 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус црна крие hairnets за задржување на пони опашки и bunhead или линија на перики со добра еластична US$ 16.5 mm,внатрешен димензии : ширина 3мм,висина, 5mm
3)Тежина : околу 0.0 cm должина, бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд ,Врски Плетенки Плетенки US$ 6.04 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 9 бои мешани 2mm еластична пони опашка носители со еден пластични цвет влошки за да прикачите шарм& ткаенина цвеќиња US$ 18.03 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 1.97 /многу
парчиња / многу
Зделка за рефус Stardand средни црна пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 8.97 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2,5 mm црни еластична пони опашка носители со лепење конекција за деца коса додатоци US$ 8.55 /многу
парчиња / многу
Зделка за рефус Stardand бела пластика манжетни за 8мм метал коса headbands да се закачите на додатоци и шарм US$ 7.5 cm 3/5" црна круг чувствува влошки за цвет и брошеви' назад,бела круг чувствува изолација US$ 8.
1)Материјал : Пластика
2)Дијаметар : за 13mm,висина : околу 6. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.84 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус со висок квалитет сребро заврши 5mm метал snap копчиња за еластична конска опашка на олово слободни и nickle free US$ 12. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL Или Кина пост .37 /многу
парчиња / многу
1.14 /многу
парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл.65 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус не еластична мрежа hairnets со еластична конска опашка&organza рабови за bunheads,мрежа snood за bunheads US$ 23. Обично тоа трае 15~50 работни дена да повеќето земји во светот.97 /многу
парчиња / многу
Stardand бела пластика манжетни за 4mm метал коса headbands да се закачите на додатоци и шарм US$ 7.26 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус еластична мрежа hairnets со еластична конска опашка&organza рабови за bunheads,мрежа snood за bunheads US$ 23.08 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 10 бои мешани 2mm еластична конска опашка на сопствениците, со лепење конекција,2mm шарени еластична венчиња US$ 12.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS2670
Материјал:
Пластични
Тип:
еластична венчиња

Избор на клиент