.

.

TULEX Бања Полици Туш Кошница Ѕид Монтирани Агол Рек Складирање Барабан од Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран

TULEX Бања Полици Туш Кошница Ѕид Монтирани Агол Рек Складирање Барабан од Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран

DEN 1103.52

Пристапност
Во достапна форма


Услуга Карактеристики :
1. Нема повеќе бучава и поздравниот од допрете, вода користење станува уметност.
2. Квалитет загарантирана , ние се провери секој објект и comfirm дека тоа е Сосема НОВА, во добра состојба пред превозот.
3. Спаси секоја капка вода , ние споделување на зелен и одржлив средина.
4. Бесплатен превозот(CPOSPP) . Време може да се разликува зависи од различни земји. Сервисот ќе биде задоволство да помогнат со какви било прашања во врска со превозот.
Проценка пристигнување време е прикажано погоре,
Во нормален случај пратката ќе пристигне во 16-35 дена.
Абнормални случај : пратката ќе пристигне во 35-60 дена. Абнормални случаи вклучуваат но не се ограничени на : јавен празник, превозот политика на вредноста, политички прашања, оддалечените области, други виша сила.
Промет на големо и промет на мало е добредојден , ние нудиме екстра попуст за најголемиот дел на купувачите и целосна услуга за сите корисници. ПРИМЕРОЦИ СЕ ДОСТАПНИ, КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС СЕГА преку размена на инстант messenger или е-маил за повеќе информации.
Напомена : Ние ви препорачуваме на клиентите да бидете сигурни дали нивните земји се дозволени за увоз на овој производ пред цел. Каква било загуба поради националната обичај политика не би се преземаат од страна на продавачот.

Главните карактеристики

Тип:
Бања Полици
Број На Модел На:
TL28818
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Монтиран:
Агол
Бренд Име:
TULEX
Носителот Површина По Завршувањето:
Хром
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полица Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент