.

.

12 Парчиња/Многу Керамички Монистра Цвет Pendant Шарм Ѓердани Долг Џемпер Tassel Chokers Ткаат Јаже Прилагодливи Етничка Ѓердан

12 Парчиња/Многу Керамички Монистра Цвет Pendant Шарм Ѓердани Долг Џемпер Tassel Chokers Ткаат Јаже Прилагодливи

DEN 450.00 DEN 600.48

Пристапност
Во достапна форма


Материјал
12 Парчиња/Многу Керамички Монистра Цвет Pendant Шарм Ѓердани Долг Џемпер Tassel Chokers Ткаат Јаже Прилагодливи Етничка Ѓердан
Цинк Легура,Керамички Боја :
Бела Црвена Кафеава Боја
Количина 12 Парчиња

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
околу 30cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
1050
Стил:
Чешка
Бренд Име:
wj.јао
Функција:
Декорација
боја:
Црвено, Бело Кафе Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент