.

.

YEMA 7.28 инчен Голема Дилдо Реални Пенисот Дик Петел Флексибилни Вибратори Со Силна Вшмукување Чаша Играчки За Возрасни Секс Играчки За Жена

YEMA 7.28 инчен Голема Дилдо Реални Пенисот Дик Петел Флексибилни Вибратори Со Силна Вшмукување Чаша Играчки

DEN 419.00 DEN 516.96

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Боја : Виолетова,Беж,Браун
Големина : L18.5*3.5 см (L7.28*1.37 во)
Тежина : 173g
Материјал : Силикон
Функција 1 : Силна вшмукување чаша
Функцијата 2 : Flexiblity,Водоотпорен
Примена 1 : Огромен дилдо реални,Секс Играчки За Жена Геј Мажи
Апликацијата 2 : Силикони реални дилдо,голем пенис,лажни дик
Апликација 3 : Вештачки голема вибратори за жените/лезбејските парови
Апликацијата 4 : Возрасни секс производи,водоотпорен еротски играчки
Апликацијата 5 : Задник анален приклучокот,Возрасни секс игри
Пакет : 1 x дилдо(Тајна и дискретна од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден силикони,Флексибилен и да се чувствуваат удобно
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Specifical дизајн,заштита на Приватноста Забелешка : Доколку не сакате повеќе јасна слика,ве молиме контактирајте со нас онлајн,ние ќе ги испрати за вас,ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
yema
Материјал:
Силикони
Големина:
L18.5*3.5cm (L7.28*1.37in)
Број На Модел На:
A0138
боја:
Виолетова,Беж,Браун
Тежина:
173g
функција 1:
силна вшмукување чаша
функцијата 2:
Flexiblity,Водоотпорен
Примена 1:
Огромен дилдо реални,Секс Играчки За Жена Геј Мажи
апликацијата 2:
Силиконски реални дилдо,голем пенис,лажни дик
Апликација 3:
Вештачки голема вибратори за жените/лезбејските парови
Апликацијата 4:
Возрасни секс производи,Водоотпорен еротски играчки
Апликацијата 5:
Задник анален приклучокот,Возрасни секс игри
Пакет:
Тајна и дискретни со кутија

Избор на клиент