.

.

8 бои на располагање шарени decal универзална трки мото делови мотор се справи со girps за KTM јама велосипед handlebar мотокрос зафат

8 бои на располагање шарени decal универзална трки мото делови мотор се справи со girps за KTM јама велосипед

DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
димензии : 12 CM*6.2 CM
боја : злато / зелена /црвена/ сино/ портокал/ црна / розова/ виолетова
одговара на : Универзална( лево 2.1 CM во дијаметар и право 2.4 CM дијаметар )
Пакет Се Вклучени :
1 пар handlebar
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
6.2cm
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
A-HB-88
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
6.2cm
Објектот Дијаметар:
6.2cm
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент