.

.

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Светилка DT01021 UHP210/140W со Станбен за Здраво тачи CP-X2011N/CP-X2510Z/CP-X2511N/CP-X3010EN

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Светилка DT01021 UHP210/140W со Станбен за Здраво тачи CP-X2011N/CP-X2510Z/CP-X2511N/CP-X3010EN

DEN 4013.00 DEN 4224.00

Пристапност
Во достапна форма


СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Светилка DT01021 UHP210/140 W со Станбен за Здраво тачи CP-X2011 N/CP-X2510 Z/CP-X2511 N/CP-X3010 EN
Спецификација за производ
Бренд Име :
Здраво тачи
Број На Модел :
DT01021
Сијалица Тип :
UHP210/140 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Hitachi CP-X2010/CP-X2010 N/CP-X2510/CP-X2510 E/CP-X2510 EN/
CP-X2510 N/CP-X3010/CP-X3010 E/CP-X3010 N/ED-X40/ED-X42/ CP-WX3011 N/
CP-X2011/CP-X2011 N/CP-X2510 Z/CP-X2511/CP-X2511 N/CP-X3010 EN/CP-X3010 Z/CP-X301
1/CP-X3011 N/CP-X3511/CP-X4011 N/ED-X42 EF/ED-X42 Z/ED-X42 ZEP
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Време на испорака : Рок од 24 часа по добивањето на уплатата
Нашите услуги 1. Оригиналниот светилка модул(НП) 2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ) 3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ) 4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC) 5. Далечински Контроли за сите брендови. 6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
DT01021
Бренд Име:
GEYING
Тип На Сијалица:
UHP210/140W
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
Hitachi CP-X2010/CP-X2010N/CP-X2510/CP-X2510E/CP-X2510EN
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата

Избор на клиент