.

.

2017 Најновите Еднорог Пливање Гумени Прстен Плови круг Еднорог Базен Плови Лето Вода Забава Базен Играчка за Деца Пливање плови

2017 Најновите Еднорог Пливање Гумени Прстен Плови круг Еднорог Базен Плови Лето Вода Забава Базен Играчка за

DEN 638.00 DEN 981.12

Пристапност
Во достапна форма

2017 Најновите Еднорог Пливање Гумени Прстен Плови круг Еднорог Базен Плови Лето Вода Забава Базен Играчка за Деца Пливање плови
Материјал : ПВЦ ПВЦ Дебелина : 0.25 mm Модел : Печати Дизајн : Цртан филм Функција : Гумени Можност : Базен, Вода, Ова не е lifesaving уред. Ова бебе плови може да се користи само во плитки вода и треба да бидат под надзор на возрасните. НИКОГАШ не оставајте децата без надзор. Да се чува далеку од пожар или остри предмети.
1 PCS * Еднорог базен плови 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) порано ќе се плати, побрзо ќе ја испорача вашата цел. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1). Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, нормално ние може да се испратат објектите во рок од 2 работни денови за плаќање направи, и не повеќе од вети 7 дена за време на испорака. 2). Повеќето од земјата времето за испорака е за 15-60 работни дена, но некои превозот на стоки може да се одложи, бидејќи на превозникот mishandling, царинската задоцнување, увозни тарифи, националната политика на клиентот, или какви било други околности кои се надвор од нашата контрола. ние ќе го продолжи времето за испорака и се молам што помилување. 3). Ако ви требаат повеќе брза испорака, контактирајте со нас да го користите EMS, DHL, TNT, ект и плати дополнителни товар на трошоците. 4). За руски клиенти, ве молиме запомнете да понуди ни го вашето целосно име и презиме, или пратката не може да биде предадена правилно со вашиот крај, и ние не ќе ја носат косата. 1). Наведете вашите потреби и барања од страна на порака, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата, итн, кога ќе се направи исплата. 2). Ние работиме од понеделник до петок, ве молиме да се разбере ако нема одговор за време на викендот. Ви благодариме. 3). Ние се залагаме за 100% позитивни повратни информации и треба вашата поддршка со давање ни 5 ѕвезди~~ 4). Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни. Ви благодарам многу за вашата помош.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
I0049
Применливи Луѓе:
Дете
Бренд Име:
YUYU
Погоден за:
Возрасни
големина L:
175*120CM
Материјал:
ПВЦ
ПВЦ дебелина:
0.25 mm
Обликот:
еднорог
боја:
Бела
Функција:
бебе пливање седиште плови
Големина S:
147*74CM

Избор на клиент