.

.

Преносни Електрични се Тресат Рацете со Двојна употреба Соголување Машина Y-001-3 Отпад Wire Кабел Соголување Машина 220v/110v 200W 1.5 mm-38mm

Преносни Електрични се Тресат Рацете со Двојна употреба Соголување Машина Y-001-3 Отпад Wire Кабел Соголување

DEN 20160.00

Пристапност
Во достапна форма


Преносни Електрични се Тресат Рацете со Двојна употреба Соголување Машина Y-001-3 Отпад Wire Кабел
Соголување Машина 220v/110v 200 W 1.5 mm-38mm
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Y-001-3 рака електрични двојно-користете соголување машина
Напон : 220v/110v (110 V треба да се прилагоди 5-6 дена)
Моќност : 200 W
Применливи предмет : 1.5 mm-38mm
Големина на : 85 * 29 * 37.5 cm
Тежина : 50 KG

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
Y-001-3
is_customized:
Yes
Тип:
соголување машина
Материјал:
Метал
Број На Производ:
FH307
Име:
рака електрични двојно-користете соголување машина
Модел:
Y-001-3
Напон:
220v/110v(110V need to be customized 5-6 days)
моќност:
200W
Применливи Опсегот:
1.5 mm-38mm
Големина:
85 * 29 * 37.5cm
Тежина:
50KG

Избор на клиент