.

.

2 парчиња Соларна Енергија LED Елка Светилка Светлина многоцветни String Рака За Гарланд Свадба на Божиќ Место Декорација

2 парчиња Соларна Енергија LED Елка Светилка Светлина многоцветни String Рака За Гарланд Свадба на Божиќ Место

DEN 1460.00 DEN 1871.52

Пристапност
Во достапна форма

Заштеда на енергија ,Без УВ зраци, животната средина пријателски. Се спротивстави поради временските изложеност и функција на целата година. Користете моќ ефикасна соларен панел и сензор за складирање на енергија во текот на денот. Идеален за домашна Градина, Свадба, Божиќ декорација употреба. Извор на светлина : 20 LED Боја : Цветен String Должина : 5meter
Количина : 2 парчиња

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација

Избор на клиент