.

.

5d DIY Дијамант Везови,Животински Јапонски Брадата Куче,5Diamond Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ

5d DIY Дијамант Везови,Животински Јапонски Брадата Куче,5Diamond Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ

DEN 832.00 DEN 1632.00

Пристапност
Во достапна форма


Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5mm
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
По монтажа подобар изглед . Се надевам дека ќе може да заврши наскоро

Главните карактеристики

Големина:
37x30cm Square drill, 50x40cm Square drill, 62x50cm Square drill, 37x30cm Round drill, 50x40cm Round drill, 62x50cm Round drill
Бренд Име:
kokoer
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30

Избор на клиент