.

.

60L Месо Salting Маринирана Машина кинески salter машина хамбургер продавница БРЗО мариноване машина со тајмер

60L Месо Salting Маринирана Машина кинески salter машина хамбургер продавница БРЗО мариноване машина со тајмер

DEN 21024.00

Пристапност
Во достапна форма


Надуеност маринирана машина
Спецификација :
Моќност : 120w
Напон : 220 V/50 HZ
Барел големина : 430*430*400mm
Големина : 921*455*850mm
Капацитет : 60 L
N/W : 29.4 KG

Главните карактеристики

сертификација:
CE
Број На Модел На:
YD-120
Бренд Име:
SNEECEMAN
Напон (V):
220v
Додатоци:
Сечкање / Мешање На Ножот
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
60L
Функција:
Сечење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
120W

Избор на клиент