.

.

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски Калапи Форма За Кујна Печење Мувла

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски

DEN 94.00 DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски Калапи Форма За Кујна Печење Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Силиконски Калап
Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап
Големина : Прибл за 6,2 cm* 1.0 cm
Облик : Пеперутка Орхидеи Силикони Торта Мувла
Пакет : 2 ПАРЧИЊА/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Цвет Торта Силиконски Калап
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
100% Храна Одделение Силиконски Калап Цвет Торта Мувла
дизајн:
Пеперутка Орхидеи Цвет Торта Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Мувла 501
Големина:
2PCS Approx 6.2*1.0cm Silicone Cake Mold
Пакет:
2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап во Opp Вреќа
Предност:
Topnew Дизајн Со Висок Квалитет 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Еко Материјал за Лесна Апликација на Течен 3D Силиконски Калап Сапун
Примена:
Cupcake Торта Деко Силиконски Калап Чоколадо Калап Сапун Мувла
Поврзани производи:
Пластични Торта Мувла Пица Алатки Sculpting Алатки Алатки За Готвење
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Избор на клиент