.

.

Американската Pendant Светла ретро ЛОФТ индустриски правец на креативна личност цврсто дрво уметност музички инструмент Pendant Светилки ЗА

Американската Pendant Светла ретро ЛОФТ индустриски правец на креативна личност цврсто дрво уметност музички

DEN 13824.00

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
Боја : трупци (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Дрво + Железо
[Главниот процес] : скулптурата
Извор на светлина тип : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / led ( не вклучувајќи извор на светлина)
Употреба : дневна соба, трпезарија, спална соба
Напон : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Ние брод на сите делови на светот, ако вашата земја не располага со превозот на листата, ве молиме контактирајте со нас, товарни и време можат да бидат различни.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
w2
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на клиент