.

.

500Pcs/Многу 1ML 2ML 3ML 5ml Килибар Стаклени Ампули Со Црни Алуминиумски Капка Капа Во Refillable Protable Parfum Пакување

500Pcs/Многу 1ML 2ML 3ML 5ml Килибар Стаклени Ампули Со Црни Алуминиумски Капка Капа Во Refillable Protable Parfum

DEN 5444.00 DEN 6186.24

Пристапност
Во достапна форма


Се истакна : ве молиме оставете порака ако вашиот сакате да знаете повеќе за шише детали информации, ние ќе ви одговори за што побрзо
1 ML ГОЛЕМИНА 14 MM*20 MM
2 ML ГОЛЕМИНА 14 MM*25 MM
3 ML ГОЛЕМИНА 14 MM*32-МИЛИМЕТРИ
5ml големина 14mm* 42
DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Главните карактеристики

Спецификации:
5ml, 3ML, 1ML, 2ML
боја:
Злато со бела, Сребро со бела, Црна, со црн
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CZ-0602
Големина:
1ML 2ML 3ML 5ml

Избор на клиент