.

.

FFITE ММА шорцеви боксерскиот спорт фитнес тренинг мажите се борат мма водови шорцеви бокс шорцеви muay тајландски облека мма grappling панталони

FFITE ММА шорцеви боксерскиот спорт фитнес тренинг мажите се борат мма водови шорцеви бокс шорцеви muay тајландски

DEN 634.00 DEN 1440.00

Пристапност
Во достапна форма


ПРЕВОЗОТ 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по плаќање завршен примени. 2. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме изберете EMS, ups-от, dh, благодарам l. Ние don 't сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. 3. Бидејќи на државата или на дел од причина предизвикана (неколку) производи долго време ќе пристигне, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши овие проблеми, ви благодарам. 4. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 5. Ние не сме одговорни за клиентите причина пратката (врати, промените или откажи за трговија). 6. Листа на производи на товар на товар на купувачот (како што се ЕМС, DHL и сл.), Вашиот избор на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕВОЗОТ метод (користење на Кина авионска пошта) ние производи сноси товар и други треба исплата на ПРЕВОЗОТ метод , ние не сноси товар; Shippment треба купувачот плаќа на производите кои купувачот на барање за наплата.
ПЛАЌАЊЕ 1.Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. 2.Ако не се согласувате нашите политики и превозот и ракувањето со обвиненија, ве молиме да не понуда. 3.Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок
НАПЛАТА 1,Продавачот не е одговорен за поштарина на враќање предмети. 2,Ако не го примите, Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби, но немојте да се грижите за тоа.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Димензии постојат нормални грешка(1-3 CM) Боја ќе се должи на екранот и осветлувањето, итн. постои мала разлика боја

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Бокс
Тип На Објект:
Водови
Бренд Име:
FFITE БОРБАТА ПРОТИВ ТЕХНИКИ
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
FFITE02

Избор на клиент