.

.

Сребро Шарм Pendant Dreamcatcher Тема Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Линк Синџир 62cm Должина DZ1802

Сребро Шарм Pendant Dreamcatcher Тема Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Линк Синџир 62cm Должина

DEN 102.00 DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма


Сребро Шарм Pendant Мулти Теми Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Линк Синџир 62cm Должина
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ROYALBEIER
Број На Модел На:
DZ1802
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Објектот:
Парфем Арома Pendant Ѓердан
боја:
како Слика
Кол:
25mm
Тип:
ѓердан
Тежина:
15
MOQ:
1pcs
празник:
сите
Материјал:
Сојузник & Стакло
Синџир должина:
62cm

Избор на клиент