.

.

Никогаш Не Исчезнат 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Кожа Хривнија Накит Човек Wristband Меч Шарм Хривнија За Машки Додатоци Рака Манжетната

Никогаш Не Исчезнат 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Кожа Хривнија Накит Човек Wristband Меч Шарм Хривнија

DEN 244.00 DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
АКО сте се купи оваа Нараквица повеќе од $10 Dollas, Ние автоматски ќе превозот преку E-Пакет за НАС,( Наскоро и Брзо) Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ви благодариме! Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате , ви благодариме и имаат убав ден!
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик +Кожа
Должина : 21-22cm, Ширина : 10мм
Тежина : 15 g

Главните карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
sl32
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа

Избор на клиент