.

.

2017 Нови пристигнување зимски стил за Мажи бутик волнени грб бизнис секојдневен лагер монтажни мажите долги волнени ровот грб големина М-3XL

2017 Нови пристигнување зимски стил за Мажи бутик волнени грб бизнис секојдневен лагер монтажни мажите долги

DEN 4664.00 DEN 8636.16

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот .
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Лагер Монтажни
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Микрофибер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук,Микрофибер,Волна
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
1507P325
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Бренд Име:
GUIXIANG
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
есен, зима
Големина:
M L XL XXL 3XL
боја:
Црна Royalblue Fuchsia
Основниот стил :
бизнис неврзан
Шема:
Цврста
Времето на пазарот:
2017

Избор на клиент