.

.

Моден Мажи Жени Готвач Шапка Угостителство Бејкер Кујна Готви Duckbill Beret Голф Капи

Моден Мажи Жени Готвач Шапка Угостителство Бејкер Кујна Готви Duckbill Beret Голф Капи

DEN 90.00 DEN 105.60

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за угостителски училишта, училишта, ресторани, клубови, кафулиња, трговски, кујни, хотели и сл. Мека и кожа-friendly ткаенина дизајн, за удобно да се носат. Материјал : Памук Мешавина Капа е circuference : 54-60cm/21.25-23.62" Height : 11cm/4.33" Достапни бои : Црна, Црна Лента, Црно-Бело, Црно-Бел Решетка, Длабока Кафе, Зелено и Бело, Светло Кафе, Црвено&Бела, Бела, Црвено Вино, Зебра Мрачно Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Капа

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
THINKTHENDO
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Број На Модел На:
beret
Материјал:
Памук мешавина

Избор на клиент